Vidíme sa na novom blogu!

27. septembra 2015


Ahojte! 
Dnes vás odtiaľto zdravím naposledy. Nekončím, nemajte strach. Pravdepodobne ani nezruším tento blog (ale nemôžem to ani sľúbiť). Presúvam sa na novú doménu, kde budem blogovať tak, ako doteraz, s malými zmenami, medzi ktoré bude patriť to, že odteraz to bude pod menom Candy Grant.
Pýtate sa prečo? Raz za čas človek jednoducho začne mať plné zuby všetkého a má chuť začať odznova alebo len inde. Už dlhšie som v sebe mala taký pocit, že je načase sa opäť posunúť niekam ďalej a, úprimne, bez istých zmien sa jednoducho nedokáže nikam pohnúť, pretože je stále viazaný na starý život, mesto, priateľov... skrátka čokoľvek. A vedy hľadá, čoho by sa zbavil, čo by zmenil a komu už nezdvihne telefón. Skúsila som všetko možné, no úprimne, stále sa nedostavil pocit tej hľadanej satisfakcie, kvôli ktorému som s tým všetkým vlastne začala. A tak som sa pred istým časom rozhodla, že by možno nebolo na škodu skúsiť aj takúto zmenu, o ktorej vám dnes píšem. Odkedy sa vo mne objavil čo i len náznak tejto myšlienky, začala sa dostavovať určitá úľava, akoby ma prestalo ťažiť milión vecí, ľahšie sa mi dýcha, vstáva, zaspáva. Bola to zmena nevyhnutná a vítaná. A na zmenu nikdy nie je neskoro, však? :)
Budem teda veľmi rada, keď sa nerozlúčime nadobro a nájdete ma na adrese candacegrant.blogspot.com, kde ma už dnes môžte začať sledovať a tešiť sa na nové príspevky. 
Tak čo, podporíte ma?
Vaša... Candy ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý komentár ♥

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS