Tentokrát Granier

20. apríla 2015

Ahojte, kočky! Prajem vám pekný pondelok :)
Aj vy sa niekedy ráno prebudíte alebo večer vrátite domov úplne bez energie, na nič nemáte náladu a akurát by ste potrebovali, aby to bolo naopak? Bohužiaľ, neviem vám poradiť, ako sa s tým vnútorne vyrovnať, prekonať to a získať novú dávku energie, pretože sama s tým bojujem, no viem vám poradiť dva produkty, ktoré nedovolia, aby sa vaša pleť stala zrkadlom vašich vnútorných pocitov. Inak povedané, tieto produkty prebudia vašu pleť tak, že nikto nespozná, že ste unavené a vyšťavené. 


O jednom z nich som vám už písala. Bol to pleťový peeling Garnier Pure  Fruit Energy s červeným grapefruitom. Článok som publikovala na blogu 15. januára minulý rok a poviem vám, že som na neho názor veľmi nezmenila. Stále si myslím, že je perfektný na prebudenie pleti, jej prekrvenie vďaka peelingovým čiastočkám a vďaka svojej vôni vás nakopne tak nejak celkovo. Tiež si myslím, že na také to bežné čistenie je síce fajn, ale póry do hĺbky nečistí, a opäť, nezdá sa mi, že by s pleťou spravil nejaké zázraky.


Čo som ale pred vyše rokom neskúšala, je jeho čisto gélový variant na čistenie pleti. Žiadne peelingovanie, len čistý gél v praktickom balení s pumpičkou. Tento je rovnako ako peeling určený pre mastnú pleť so sklonom k nedokonalostiam a obsahuje výťažky z grepu, granátového jablka a vitamín C. Musím povedať, že tento je ale na rozdiel od peelingu celkom super. Dá sa pekne napeniť a pleť sa s ním čistí veľmi dobre. Pri jeho pravdielnom používaní je značne jemnejšia a naozaj čistá - všímam si hlavne to, že nemám tak veľmi zanesené póry na nose. To odmastnenie pleti už ale trošku pokrivkáva, no prebudiť pleť vie tiež skvelo.


Som inak celkom rada, že som tento gél skúsila aby som sa presvedčila, že je určite lepší ako jeho peelingový kolega a možno by som si ho ešte niekedy kúpila. Zato po druhej rovnakej skúsenosti s peelingom viem, že ma znovu už lákať nebude, jedine ak kvôli tej jeho skvelej vôni. 
Totiž takto, nemám ani s jedným vyslovene negatívnu skúsenosť, ten gél ma vyslovene potešil a niekedy ešte možno, ale sú produkty, s ktorými je tá skúsenosť naozaj že pozitívna a preto by som do budúcnosti radšej dala prednosť tým.

Čo vy a tieto produkty? Skúšali ste? Ako u vás obstáli?
Majte krásny deň ♥
xoxo

2 komentáre:

  1. Už dlouho přemýšlím, že si koupím nějaký čistící gel, ale zatím jsem si vystačila jen s čistící pleťovou vodou. Tenhle gel ale vypadá fakt pěkně (ten obal je prostě krásnej), takže ho asi vyzkouším, díky za tip :).
    BE YOU

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Čistící gely od Garnieru mám obecně hrozně ráda, tento jsem měla když byl úplnou novinkou. Musím říct, že byl fajn a určitě si jej pořídím znova :)

    Možná jsem se tak narodila... a možná taky ne.... aneb Maybelline ♥

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS