InstaMonth • January In Pictures

1. februára 2015


Ahojte krásky!
Srdečne vás vítam pri prvom februárovom poste, ktorý sa už tradične ponesie v duchu:
"Ježišikriste, to už je zas nový mesiac?!"
Aby som pravdu povedala, tak tento január bol hádam najdlhším a najrýchlejším mesiacom, aký som doteraz zažila. Každý deň sa totiž akosi vliekol a učenie na skúšky tomu len pomáhalo, no zároveň sa mi zdá, že tak celkovo ti dni ubiehali pomerne rýchlo a ani som nejako nestačila spamätať a skúškové je pomaly za mnou. Teda nie tak celkom, jednu skúšku som ešte stále nespravila, tak ma to čaká budúci týždeň opäť, ale rozumiete, ako to myslím...
A vďaka tomu, že som bola časovo nesmierne vyťažená sa mi akosi nedarilo nechcelo prispievať na Instagram, čo je vidno aj z koláže, no úprimne dúfam, že to tento mesiac doženiem.
To, že sa začal február ešte okrem iného znamená, že ja sa môžem tešiť na letný semester a vy na ďalšie články, ktoré tentokrát budú pozostávať z oveľa viac recenzií, než to bolo minulý mesiac, no určite sa tu objavia aj články nekozmetické :) 

Tak vám teda prajem úspešný štart do nového mesiaca, krásny zvyšok nedele a na blogu sa stretneme už zajtra pri novom článku. Tipnete si, čo to bude?
xoxo

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý komentár ♥

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS