Classic Fridays • Palmolive

9. januára 2015

Ahojte krásky! :)
Tiež máte vo svojom živote chvíle, kedy nemáte vôbec náladu na novinky, výstrelky a experimentovanie? Pokiaľ áno, dúfam, že sa vám nová rubrika bude páčiť, keďže by som z času na čas rada napísala článok, v ktorom nájdete produkty, ktoré podľa mňa patria do kategórie Nehynúca klasika. A akurát dnes by som sa rada venovala najklasickejšej klasike aká môže byť v oblasti sprchových gélov. Pretože čo je klasickejšie ako sprchové gély od Palmolive?


Mám na mysli tie obyčajné krémové gély z radu Naturals, ktoré sú na trhu už veeľa rokov. Sú úžasne jemné k pokožke, nedráždia ju, naopak ju naozaj zjemňujú a hydratujú, čo ja ako človek s veľmi suchou pokožkou naozaj oceňujem. Predávajú sa v príjemných nevtieravých a väčšinou neutrálnych vôňach - mlieko, olivy, mandle, med (či čo), kokos či skvelý čerešňový kvet.
Ja napríklad okrem týchto klasických "základných" sprcháčov veľmi obľubujem tiež tie z radu Mediterranean Moments, ktoré sú už, dalo by sa povedať, inovatívne, no napriek tomu patria k tým jemným krémovým, len s trošku sviežejšími vôňami a sú podľa mňa skvelé na leto.
Oproti týmto, samozrejme, stoja gély z radu Termal Spa, Aroma Therapy či Ayurituel, ktoré bezpochyby majú tiež niečo do seba, no v mojich očiach už nie sú také klasické, a mne dnes ide práve o to :)
Sprchové gély, alebo teda skôr sprchové krémy Naturals a Mediterranean Moments si u mňa jednoznačne našli svoje miesto na rebríčku obľúbenosti, spolu so všetkými ostatnými gélmi od Palmolive.

Čo ma ale zaujíma, je váš názor na tieto produkty. Používate produkty od Palmolive? Máte ich rady? Uprednostňujete klasiku či novšie produkty? Určite píšte!
Majte krásny deň! ♥

3 komentáre:

  1. Sprcháče od Palmolive sú fajn. Mne sa najviac páči sprcháč s čiernou orchideou. Vonia úžasne božsky. Vyskúšaj ho ;-)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ja nedám dopustiť na ten s kokosovou vôňou :) no nádhera :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Tyhle sprcháče mám moc ráda! Mají krásné vůně a navíc nevysušují pokožku :)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS