Predvianočne s Yves Rocher

14. novembra 2014

Ahojte kočky!
Tešíte sa na Vianoce? A tiež vás o radosť pripravuje vianočný ošiaľ, ktorý je v obchodných reťazcoch od konca októbra? Prinášam dobré správy - príprava na toto čarovné obdobie v podaní Yves Rocher vás určite nebude otravovať, ani vám nebude vadiť, a to sa s vami kľudne stavím! Prečo? Pretože som mala možnosť vyskúšať dva produkty z ich vianočnej kolekcie a verte mi, že viem, o čom hovorím! :)


Aby som to upresnila, jedná sa o mydlo na ruky s vôňou černíc a krém na ruky s vôňou lesných plodov, ktoré sú okrem iných produktov novinkami v limitovaných vianočných edíciách. Tieto sú tri:
• lesné plody (peelingový sprchovací gél, sprchovvací gél, mydlo, krém na ruky, balzám na pery)
• černice (trblietavý telový púder, telový krém, sprchovací gél s trblietkami, balzám na pery, peelingový sprchovací gél, sprchovací gél. telové mlieko, krém na ruky, mydlo)
• hruška v karameli (krémový sprchovací gél, telové mlieko, šumivá tableta do kúpeľa, toaletná voda, vonná sviečka)
A ako som spomínala, ja som na testovanie dostala krém na ruky z lesných plodov a tekuté mydlo z černicovej.


Na ich testovanie som sa nesmierne tešila, pretože už na prvý pohľad svojimi krásnymi obalmi jednoducho lákajú k tomu, aby sa človek nechal uniesť ich skvelými vôňami. A že teda voňajú prekrásne!
Mydlo má klasický obal s pumpičkou, objem 200ml, fialovú farbu a úžasnú vôňu. Ruky umyje, nevysušuje, pokožku krásne prevonia.
Krémik má krásnu tubu malinovej farby, objem 75ml, krémik je bielej farby, má redšiu konzistenciu a na jedno použitie ho naozaj nepotrebujete veľa. Veľmi dobre sa rozotiera, rýchlo sa vsakuje, na rukách nezanecháva mastný film. Pokožku rúk zanecháva hydratovanú, zjemnenú a krásne voňavú.



Celkovo sa mi z týchto limitiek pozdáva viacero produktov a aj tieto dva môžem len a len odporučiť. Myslím, že ktorýkoľvek produkt by ste zvolili, spravíte tým ohromnú radosť či už sebe alebo niekomu blízkemu.
A teraz by ma zajímalo, či sa už začínate pomaly pripravovať na Vianoce alebo máte ešte čas? A tešíte sa už?
Prajem vám krásny deň! ♥

2 komentáre:

  1. Krém na ruky si plánujem na vianoce kúpiť, ale černicový :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ooo iste su oba super no mna hlavne prilakal krmik uz len svojim obalom! Mnam urcite je na zjedenie ;)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS