Dermacol Aroma Rituals - Osviežujúci telový krém

21. novembra 2014

Ahojte krásky, prajem vám krásny piatok! :)
Je pravda, že svieže letné počasie je dávno, ale naozaj dávno v ťahu a zo všetkých strán sa na nás už od konca októbra valí vianočná atmosféra no mne aj tak napadlo, že by možno nebolo úplne na škodu sa od toho všetkého na chvíľku vytratiť a buď zaspomínať na minulé leto alebo sa pomaličky začať tešiť na to nasledujúce.
K tomuto nápadu ma priviedol telový krém od Dermacolu, ktorý som vytiahla zo zásob, kde na mňa od toho leta čakal a priniesol so sebou milú spomienku a tiež niečo navyše.


Tým "navyše" myslím jeho neskutočne úžasnú melónovú vôňu, ktorú tak neuveriteľne milujem! Ale samozrejme vôňa nie je všetko, takisto to nie je všetko "nayvše" čo tento krémik ponúka. Úplne som sa zamilovala do jeho skvelej hydratačnej schopnosti, toho, ako vie krásne pokožku zbaviť suchého a napnutého pocitu, zjemniť ju a na naozaj dlhú dobu hydratovať, takže sa môžem aj viackrát osprchovať bez toho, aby som sa bezprostredne musela nakrémovať a nemám pocit vysušenej pokožky. Krémik sa navyše veľmi dobre a rýchlo vstrebáva, nezanecháva na pokožke mastný film. Inak povedané, je to priam ideálny krém!
Má veľmi príjemnú konzistenciu, je tak akurát hustý (čiže vlastne ani veľmi nie) a je svetloružovej farby.


Čo ale vo mne zanechalo pocit sa nad celou vecou troška hlbšie zamyslieť je jeho balenie a miesto, kde som ho kúpila. Pretože pokiaľ ja dobre viem, tak všetky telové mlieka a krémy od Dermacolu sú v tubách a s iným balením som sa ani na stránkach, ani v drogérii a ani v kamennej predajni nestretla. Tento krém má ale ako balenie krabičku (300ml) a kúpiť sa mi ho podarilo v Lidli počas niektorého z ich tematických týždňov. Jeho cenu si síce už presne napamätám, ale vidí sa mi, že to bolo niečo okolo 2-3€.

Zaujíma ma teda, či náhodou niektoré z vás, čo veľa cestujú toto balenie na svojich cestách nestretli, prípadne v akej krajine? Alebo je bežne dostupné aj niekde u nás a ja ho stále len prehliadam?

1 komentár:

  1. Ja som ho tiež kúpila v akcii v Lidli ale pomarančový s čokoládou za 1,90€ :D nieje to síce telové mlieko, ktoré by som si kúpila za plnú cenu, poznám oveľa lepšie:)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS