Yves Rocher Tradition de Hammam

15. septembra 2014

Ahojte krásky!
Dneska mám pre vás opäť quick tip na sprchový gél. Tentokrát to bude gél od Yves Rocher s názvom Tradition de Hammam, ktorý so sebou prináša neprehliadnuteľný závan exotiky a v podstate ani nie je tak celkom sprchový gél, ale skôr sprchový olej.
Konzistenciou je tak niečo medzi gélom a olejom, na pokožke nepení ale zmení farbu z karamelovej na bielu, takže snaha o penenie tam je. Pokožku umýva ako ktorýkoľvek iný sprchový gél, no tento sa môže popýšiť veľmi zaujímavou exotickou vôňou ktorú neviem k ničomu prirovnať a musela som si na ňu nejaký čas zvykať. Obsahovo sa chváli zložením rastlinného pôvodu a pozitívne je, že je málozložkový - obsahuje totiž len bio-arganový olej z Maroka, rastlinný glycerín a rastlinnú myciu bázu. Po použití pokožka nie je vôbec vysušená, ale ani hydratovaná, a ja sa tak preventívne vždy nakrémujem, treba si ale dávať pozor na poranenia pokožky, pretože v tých dosť štípe.
Tento "gélolej" má ale celkom nepraktické, i keď veľmi pekné balenie. Jeho objem je 200ml, má veľmi zaujímavý tvar, no strašne nepraktický šrubovací vrchnák :( Ak vám to však nejako extrémne neprekáža, určite sa po ňom niekedy pozrite, ale najprv si ho ovoňajte, či vám nebude jeho vôňa nepríjemná.
Je to totiž celkom príjemná zmena oproti bežným sprchvým produktom, keďže je podľa mňa dosť zaujímavý a atraktívny svojim vzhľadom a aj tou toľkokrát spomínanou vôňou.
1 komentár:

Ďakujem za každý komentár ♥

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS