Astor Eye Makeup Remover

25. augusta 2014

Ahojte! :)
Možno, že už viete, že patrím do skupiny tých ľudí, ktorí majú radšej dvojfázové odličovače s olejovou zložkou. Je to jednoducho preto, že oči lepšie odlíčia a väčšinou aj pekne vyživia jemnú pokožku očného okolia, ktorá po použití nezostáva podráždená, vysušená a ani nijako poškodená.
A musím sa naozaj priznať, že po mojej poslednej skúsenosti s odličovačom, ktorému olejová zložka chýbala (klik), som mala naozaj strach a do testovania a používania tohoto odličovača som sa tiež nejako nehrnula a tak celkovo som sa na neho vôbec netešila.


Určite ste sa s týmto očným odličovačom už stretli - je bežne dostupný počas vianočných sviatkov ako súčasť Astor balíčkov "špirála+odličovač", z čoho jednoznačne vyplýva, ako dlho mi pobudol v zásobách, kým som sa k nemu dostala (čo sa vlastne u mňa deje aj s množstvom iných produktov, ale čert ber).
Obal produktu tvorí jednoduchá plastová fľaštička oválneho tvaru s objemom 125ml a praktickým cvakacím uzáverom. V popisku priamo na obale sa dočítame, že je teda bez oleja, že má vyvážené pH a je klinicky testovaný, obsahuje SenseCare komplex s provitamínom B5 a hydratačnú zložku a je bez farby i parfemácie.
Aký je ale samotný odličovač? Prekvapivo dobrý! Oči vie naozaj výborne odlíčiť a to ako tiene, tak ja moje typické tri, či štyri vrstvy špirály. Napriek tomu, že mu chýba olejová zložka, nemám pocit, že by mi nejakým spôsobom dráždil, či poškodzoval očné okolie. Má len jednu chybičku, a to, že ma niekedy vie dráždiť v oku, s čím mám ja ale dosť často problém a práve preto mi nesadne každý odličovač, či micelárka, musím teda ale povedať, že sa mu podarilo napraviť moju mienku o neolejových odličovačoch.
Avšak aj napriek tomu, že naozaj nie je na zahodenie, zostanem ja radšej pri svojich dvojfázových, pretože mi jednoducho viac vyhovujú. Ak však vy preferujete skôr odličovače tohoto typu, určite sa nebojte ho skúsiť :)

Skúšali ste tento odličovač? Preferujete dvojfázové alebo oil-free produkty? :)
Majte prekrásny deň! ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý komentár ♥

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS