Manufaktura Hand & Foot Cream

24. apríla 2014

Ahojte!
Dnes mám pre vás jednu rýchlu recenziu krémiku na ruky aj nohy od Manufaktury. Tento krémik síce tiež nie je môj - poctivo som si ho požičala od maminy - ale strašne som vám o ňom chcela napísať. Je to úlovok z našej/mojej prvej návštevy v Manufakture v Avione. Ja som si odtiaľ odniesla vlasovú kozmetiku a prírodnú lufu na pleť, mamka tento krém. A keďže zbožňujem levadulu, nedalo mi ho nevyskúšať.
Inak ten obchodík je prenáádherný. Hneď som sa do neho zamilovala, ako krásne je tam všetko nadekorované, vonia to tam, je tam milý personál a celkovo celý ten priestor pôsobí veľmi príjemne ♥ Teším sa, kedy sa tam zasa vrátim :))No ale prejdime ku krémiku. Tak ako takmer všetko na tomto svete má aj on svoje kladné a záporné vlastnosti. Medzi jednu z najkladnejších patrí jednoznačne jeho neodolateľne úžasná čistá levandulová vôňa, ktorej sa nedá odolať! Ak patríte aj vy k milovníkom levandule - neváhajte! Určite si prídete na svoje.
Ďalšou je bezpochyby prenádherný obal - každý jeden produkt tejto značky má tak krásny obal, až mi prišlo ľúto ostatnej kozmetiky, ktorá existuje!! Tuba má 100ml, je z mäkkučkého strieborného plastu a kraľuje jej prekrásna etiketa - na nej sa mi nepáči len jedna vec - na to, že sa jedná o český výrobok, je na nej popísané veľa v angličtine. Ale čert to ber, keď je taká rozkošná!Čo sa týka krému samotného - je bielej farby, má hladkú, nie veľmi hustú konzistenciu a veľmi dobre sa vstrebáva a nezanecháva mastný ani ulepený pocit. Pokožku rúk necháva krásne jemnú a prevoňanú a jeho výdrž je tiež celkom obstojná - jednoducho si netreba krémovať ruky po každom umytí. Pri nohách už to také svetlé nie je - akosi si so suchou pokožkou chodidiel nevie poradiť.


No ja sa určite veľmi teším, kedy sa mi podarí ísť tam zase nakúpiť ♥
Ako ste na tom vy? Skúšali ste túto značku? Aký z nej máte pocit?
Prajem vám krásny dník ♥

2 komentáre:

  1. Levanduli miluju a Manufakturu mám taky celkem ráda, ale na nohy potřebuju vážně něco extra, takže je škoda, že nedokáže tak dobře hydratovat :(
    Little Notes

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Manufakturu mám strašně ráda! <3 Mám doma od nich asi dva sprcháče a ta vůně je prostě okouzlující!! Jejich mýdla jsou prostě božíí a už jsem jich pár nakoupila mamce i kámoškám a byly moc spokojené!!

    www.meow005.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS