Gosh Illuminating CC cream

3. novembra 2013

Ahoooj!
Keď som si nedávno prečítala mail, že mi príde na testovanie CC krém od GOSHu, tak som sa prvý krát za dlhé obdobie niečomu fakt potešila. V prvej rade pre to, že som CC chcela vyskúšať (lebo akože CC?) a potom že od GOSHu? Paráda!

No a čo to teda vlastne ten CC cream je?
CC znamená color correcting a je to teda krycí krém zjetnocujúci farbu pleti. Funguje vlastne tak, že vďaka svetlo odrážajúcim pigmentom sú problémové miesta opticky zjemnené. Je dostupný v štyroch odtieňoch - porcelain, ivory, sand, natural a ponúka päť účinkov v jednom a to konkrétne:

- rozjasní
- jemne kryje
- zjednotí tón pleti                    
- hydratuje
- chráni pred slniečkom s SPF 10Balenie je klasická tuba so "sosáčikom", je v matnom prevedení, ako už je u tejto značky zvykom. Objem CC krému je 30ml, cena by sa mala pohybovať okolo 12,50€ (aspoň tak je uvedené na webe).

Čo sa týka samotného produktu, je úžasne jemný a perfektne sa nanáša. Nie je ani hustý, ani riedky, taký akurát; pleť nevysušuje, naopak - zjemňuje ju. Sľúbený efekt je bez problémov spozorovateľný hneď. Čo sa týka krytia, to je naozaj len jemné (čiže vlastne splnil, čo sľúbil), rozšírné póry pod neho určite neskryjete. Keď sa však hanbíte za pehy, červené žilky alebo farebné rozdiely pleti tak ho určite odporúčam vyskúšať. V mojom prípade síce pehy nezamaskoval úplne ale pleť s ním vyzerá znateľne krajšie, čo mne v podstate stačí, keďže nemám potrebu svoje pehy za každú cenu schovávať :)

Ako ste na tom vy s CC krémami? 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý komentár ♥

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS